Na návšteve u M. Hossu

Dňa 18.júla 2013 sme sa zúčastnili na stretnutí u Mariána Hossu, kde sme vystupovali s naším divadielkom Chichi-chacha.

Pred komorným publikom, ktoré tvorili deti zo škôlky a deti z domova sociálnych služieb, zahralo divadielko Chichi-chacha predstavenie ,,O perníkovej chalúpke”. Marián Hossa s rodinkou so záujmom sledoval predstavenie a všetci sa dobre bavili.

Po predstavení nasledovalo odovzdávanie darčekov pre Mariána, ktoré deti vyrobili. Marián nám popodpisoval kartičky a odpovedal na otázky počas spontánneho neformálneho rozhovoru. Pozreli sme si fotografie a dresy, ktoré sú vystavené v budove HOSS SPORT Center.

Milé prekvapenie sme pripravili pre Janka Vaneka, ktorému daroval Marián Hossa s manželkou Jankou dres s podpisom. Stretnutie ubehlo veľmi rýchlo a deti boli nadšené novými zážitkami. Na stretnutie s Mariánom Hossom budeme všetci dlho spomínať.

Ďakujeme pánovi starostovi za odvoz i za požičanie zvukovej aparatúry. Veľká vďaka patrí aj rodičom detí za pomoc pri preprave detí a pomôcok. Mimoriadne poďakovanie si zaslúži Janka Komadelová nielen za vytvorenie kulís, ale najmä za organizačnú pomoc pri nácvikoch i vystúpeniach. Naše poďakovanie patrí aj Monike a Miroslavovi Kubisovým, bez pomoci a ochoty  by sa toto milé stretnutie neuskutočnilo. Osobitná vďaka patrí Vierke Jantošovičovej, ktorá nám spolu s jej pracovným kolektívom prispela na pomôcky. A záverom ďakujem hlavne deťom za super vystúpenie a kolektívnu súdržnosť.

Fotky z tohto dňa, ktorý bol jedinečný pre veľa zážitkov, smiechu, radosti si môžete prezrieť v našej fotogaléri.

1012222_541048149266238_394807391_n

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s